Auto Król gościł członków SPPD

Auto Król gościł członków SPPD

W dniu 23.04.2017 roku odbyło się spotkanie członków i sympatyków SPPD w firmie AUTO KRÓL w Mysłowicach. Przybyli członkowie oraz goście zwiedzali firmę AUTO KRÓL w Mysłowicach, Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem nowo wybudowanych obiektów, jak również wspaniałego nowego sprzętu.

Następnie członkowie SPPD udali się na obrady Walnego Zebrania do hotelu w Jaworznie, gdzie Prezes Zarządu Mirosław Zawadzki, powitał członków SPPD i przedstawił porządek obrad. Dokonano wyboru przewodniczącego zebrania, którym został Mirosław Zawadzki, jak również protokólanta Sebastiana Symonowicza. Podczas spotkania Prezes Mirosław Zawadzki wręczył nowym członkom akty przystąpienia do SPPD.

Przewodniczący Walnego Zebrania obszernie przedstawił proponowane zmiany w Statucie. Zostały przedstawione propozycje uchwał dotyczących zmian w Statucie nad którymi przeprowadzono obszerną dyskusję. W drodze głosowania członków zostały one przyjęte.

W dalszej części spotkania, Pan Prezes przedstawił sprawozdanie z działalności Zarządu, omówił przebieg spotkań i toczących się prac nad zmianami w Art. 130a.

W przerwie spotkania wszyscy uczestnicy udali się na obiad, po którym rozpoczęła się dalsza część obrad.

Dalszą część spotkania wypełniło dodatkowo spotkania z naszymi Gośćmi. Uczestniczyliśmy w prezentacji właściciela firmy HERMES Windykacja Należności, która dotyczyła rozliczeń niezapłaconych faktur, sposobu wypełniać zlecenia. W dalszej kolejności swoją ofertę przedstawiła Firma EASE FINANCE prowadząca wynajem pojazdów ciężarowych i naczep z OC sprawcy. W końcowej części spotkania mieliśmy przyjemność wysłuchać prezentacji litewskiej firmy ARRO Road Assistance, podczas której zaprezentowano zasady wzajemnej współpracy.

Po prezentacjach rozpoczęła się dyskusja nad stworzeniem Sądu Koleżeńskiego SPPD Zostały zgłoszone propozycje kandydatów do Sądu Koleżeńskiego. Uczestnicy spotkania zgłosili 9 osób – kandydatów do 5 osobowego składu Sądu Koleżeńskiego. Ustalono, że wybory zostaną przeprowadzone na następnym spotkaniu.

W ramach dyskusji nad zapisami art. 130a Prawo o Ruchu Drogowym, wykazano nieprawidłowości w stosowaniu, a raczej nie stosowaniu przedmiotowego artykułu przez odpowiednie służby.

Następnym punktem było szkolenie dotyczące wyceny zdarzeń drogowych, prowadzenie dokumentacji, opisywania faktur.

Zarząd SPPD, jak również członkowie SPPD oraz sympatycy pragną serdecznie podziękować firmie AUTO KRÓL za miłe przyjęcie.

Spotkanie Wigilijne odbędzie się w Grudniu 2017 r.

Następne spotkanie cykliczne odbędzie się w Poznaniu prawdopodobnie 14.04.2018 r.

Galeria fotograficzna ze spotkania w firmie Auto Król (foto. Marek Jarmołowicz)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.