LOADING
PREV
NEXT
http://polskapomocdrogowa.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slides.1gk-is-104.jpg
http://polskapomocdrogowa.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slides.5gk-is-104.jpg
http://polskapomocdrogowa.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slides.2gk-is-104.jpg
http://polskapomocdrogowa.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slides.3gk-is-104.jpg
http://polskapomocdrogowa.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slides.4gk-is-104.jpg

Nie boimy się wyzwań

  • Pomagamy
  • Podnosimy
  • Wyciągamy
  • Transportujemy
  • Holujemy

Pomagamy

Pomagamy przy wypadkach i kolizjach na drogach i autostradach.

Podnosimy

Samochody, naczepy, tiry i wszystko, co trzeba podnieść.

Wyciągamy

Wyciągamy z rowów, poboczy, śniegu i z kłopotów.

Transportujemy

Wszystko i wszędzie - zawsze na czas.

Holujemy

Holujemy samochody małe i duże, autokary, tiry i wszystko, co jeździ na kołach.

Jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościWalne zebranie członków SPPD - Augustów 2015

Walne zebranie członków SPPD - Augustów 2015

Spotkanie członków Stowarzyszenia Polska Pomoc Drogowa które odbyło się u naszego Kolegi , Mirosława Zawadzkiego z firmy Transdźwig Zawadzcy przeszło do historii jako przykład wzorcowej firmy zajmującej się działalnoscia pomocy drogowej w naszym kraju. Sprzęt, sprawność działania, zaplecze oraz rozwiazania techniczne wzbudziły wiele zainteresowania wśród przybyłych gości. Serdecznie dziękujemy za dwudniowy maraton pozytywnych wrażeń.

 

Podsumowanie spotkania w Augustowie

            Augustowskie spotkanie kolejny raz pokazało , że Stowarzyszenie Polska Pomoc Drogowa nie jest zamkniętą grupą, lecz stale otwartą na nowych członków.

             Przybyłe osoby sympatyzujące i chcące poznać zasady mogły w pełni uczestniczyć w programie spotkania. Wiemy i mamy świadomość , że pewnym osobom i środowiskom zależy na tym by szkodzić sprawie jedności polskich firm pomocy drogowej  i nieudolnie próbują wprowadzać zamęt.

            Jeżeli chcesz poznać zasady działania Stowarzyszenia Polska Pomoc Drogowa zbadaj to Sam , nie polegaj na opinii osób które nigdy nie były na spotkaniach , a stowarzyszenie znają tylko z opowieści i to nie najlepszych.

            Jesteśmy otwarci na nowych członków i serdecznie zapraszamy do wpisania się w nasze grono, w jedności jesteśmy siłą.

                                                                                  Mirosław Zawadzki

                                                           Prezes Stowarzyszenia Polska Pomoc Drogowa

 

 

fotogaleria ze spotkania  - Marek Jarmołowicz

 

           

W dniu 19-09-2015 roku  odbyło się coroczne spotkanie  członków i sympatyków SPPD w firmie TRANSDŹWIG Zawadzcy w Augustowie, gdzie znajduje się siedziba SPPD. Przybyli członkowie, jak i sympatycy oraz goście oglądali zaprezentowany sprzęt do obsługi zdarzeń drogowych firmy TRANSDŹWIG oraz sprzęt zaprezentowany przez naszych członków i sympatyków. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele mediów ; TV Brawo oraz Transport Technika Motoryzacyjna.

            Następnie członkowie SPPD udali się na obrady Walnego zebrania (nie członkowie oglądali sprzęt).

            Podczas Zebrania Walnego prezes zarządu Mirosław Zawadzki jako gospodarz,  powitał  wszystkich uczestników spotkania, przedstawił porządek obrad Walnego Zebrania  przedstawił uchwały dotyczące przyjęcia nowych członków SPPD. Powitano i przedstawiono  nowych członków. Zarząd przedstawił   sprawozdanie z działalności, cele i zadania jakie należy podjąć w dalszej pracy SPPD.

            Powitano sympatyków SPPD oraz przedstawicieli  Omars Polska,  Prolux Polska, Gamet, Hewea , krótkie prezentacje tych firm. Gospodarz spotkania przybliżył zakres działalności firmy TRANSDŹWIG Zawadzcy s.j.

            Podczas spotkania były omawiane struktury cenowe za rok 2014, które zostały rozesłane do firm ubezpieczeniowych , do firm Assistance  oraz do  GUS i są pomocne w  rozwiązywaniu problemów z podważaniem faktur, wszyscy członkowie są w posiadaniu tych cenników. Otrzymaliśmy  informację , że po  upływie kilku miesięcy od wysłania struktur cenowych SPPD za 2014r do assistance , działy sieci nic na ten temat nie wiedzą więc jest to sytuacja co najmniej dziwna.

            Następnie dyskutowano na temat współpracy Assistance z podmiotami pomocy drogowej, przedstawiono patologie,  jak również  korzyści jakie nasze firmy mogą osiągnąć podczas współpracy z poszczególnymi firmami Assistance.

            Przedstawiciel firmy Transdźwig Zawadzcy przedstawił bardzo interesujący – autorski  program do wykonywania kalkulacji usługi  dla firm pomocy drogowej.

            Około godz. 14:00 wszyscy uczestnicy spotkania udali się na obiad. Po obiedzie zaprezentowano sprzęt specjalistyczny firmy Transdźwig oraz sprzęt  naszych członków, jak również sympatyków. Na prezentacji koledzy wymieniali się drobnym osprzętem do pomocy drogowej.

            Porównywanie sprzętu specjalistycznego i wyposażenia dobiegło końca i w sali konferencyjnej trwała dalsza dyskusja na tematy współpracy z Asssistance. Poruszono temat Straży Pożarnej pracującej na drodze jako Pomoc Drogowa w szczególności  w rejonach   Gdańska, Warszawy oraz Lublina . Podczas dyskusji na temat współpracy poszczególnych służb  podczas obsługi zdarzeń drogowych ( Policja, Straż, itp) stwierdzono, że wielu przypadkach Policja bez zasadnie wzywa Straż Pożarną, należy regionalnie monitorować patologię.

            Dotknięto problemu terminowych płatności za usługi pomocy drogowej. Zebrani doszli do wniosku, iż należy stworzyć „ czarną” listę nie uczciwych, nie rzetelnych firm, które zalegają z płatnościami naszym członkom.     

           Ustalono, że następne wiosenne spotkanie w 2016 r. odbędzie się w Bochni.           

            Zarząd SPPD, jak również członkowie SPPD oraz sympatycy pragną serdecznie podziękować całej firmie Transdźwig Zawadzcy za profesjonalne przygotowanie spotkania, za gościnność,   pokazanie wzorowego prowadzenia firmy a w szczególności Mirosławowi Zawadzkiemu i Krzysztofowi Zawadzkiemu oraz całej załodze  - bardzo dziękujemy.

 

 

 

Zamów newsletter