LOADING
PREV
NEXT
http://polskapomocdrogowa.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slides.1gk-is-104.jpg
http://polskapomocdrogowa.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slides.5gk-is-104.jpg
http://polskapomocdrogowa.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slides.2gk-is-104.jpg
http://polskapomocdrogowa.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slides.3gk-is-104.jpg
http://polskapomocdrogowa.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slides.4gk-is-104.jpg

Nie boimy się wyzwań

  • Pomagamy
  • Podnosimy
  • Wyciągamy
  • Transportujemy
  • Holujemy

Pomagamy

Pomagamy przy wypadkach i kolizjach na drogach i autostradach.

Podnosimy

Samochody, naczepy, tiry i wszystko, co trzeba podnieść.

Wyciągamy

Wyciągamy z rowów, poboczy, śniegu i z kłopotów.

Transportujemy

Wszystko i wszędzie - zawsze na czas.

Holujemy

Holujemy samochody małe i duże, autokary, tiry i wszystko, co jeździ na kołach.

Jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościSpotkanie SPDD w Grudziądzu

Spotkanie SPDD w Grudziądzu

Cykliczne spotkania członków Stowarzyszenia Polska Pomoc Drogowa odbywają się co pół roku. Tym razem trafiliśmy w gościnne progi Marka Kramarczyka, właściciela firmy pomocy drogowej Car - Mar z Grudziądza.

Kto poraz pierwszy szukał firmy Marka, nie miał problemu z jej znalezieniem, gdyż Marek wystawił dość specyficzne, aczkolwiek widziane z daleka, znaki- drogowskazy do swojej firmy.

 

 

oczątek spotkania zajęły sprawy walnego spotkania członków Stowarzyszenia SPPD, które prowadził nasz Prezes Mirosław Zawadzki. Zarząd przedstawił bilans finansów (na plusie :) ) oraz sprawozdanie z korespondencji prowadzonej pomiędzy SPPD a wieloma instytucjami rządowymi w celu wyjaśnienia udziału w zdarzeniach drogowych jednostek Państwowej Straży Pożarnej, który coraz bardziej przypomina działania Pomocy Drogowej na drodze. Prośbę o zajęcie stanowiska otrzymali między innymi Komenda Główna PSP, Kancelaria Premiera, Najwyższa Izba Kontroli, Ministerstwo Finansów i przedstawiciele ugrupowań politycznych z różnych obcji.
 
Mieliśmy także przyjemność powitać w gronie SPPD nowych członków - przedstawicieli Pomocy Drogowych, którzy tak jak pozostali mają nadzieję na poprawienie wizerunku Polskiej Pomocy Drogowej i nadania jej odpowiedniej rangi. Nowym członkiem została firma: Pomoc Drogowa - Wiesław Rucki z Góry Kalwarii. Mieliśmy także gości z forum pomocy drogowej "na drodze".
 
Bardzo ważnym a zarazem przyjemnym momentem było zaplanowane spotkanie z Posłem Panem Januszem Dzięciołem, który wprowadzony wcześniej w tematykę naszych problemów zadeklarował swoją pomoc.
Wspólny obiad, przy którym jak zawsze panowały ożywione dyskusje i pasjonujace "branżowe opowieści" był swoistym przygotowaniem na ... wspaniałą wycieczkę po Twierdzy Grudziądz. Ciekawe opowieści miłej Pani Przewodnik oraz wędrówki podziemiami cytadeli wprawiły uczestników w dobry nastrój...
 
Powrót do "bazy", krótki pokaz akcesoriów do wyciagania pojazdów ciężarowych, zaprezentowanych przez Piotra Szkwarka a potem część integracyjno - zapoznawcza przy torach z kręglami i jak zawsze pomocowe pogaduchy do późnych godzin nocnych...
 
Było miło, dziękujemy wszystkim za spotkanie i do zobaczenia za pół roku :)

Zamów newsletter